| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg cu un baiat prin centru, el o aduce pe iubita lui si iubita lui pe o fata pe care o plac mult mult mult :X. Cum sa ma comport cu ea, cum sa o fac sa rad? As putea termina intalnirea cu un >sarut?: Avand in vedere ca ea a scris "Cum iti plac >baietii?:Ce trebuie sa aiba baiatul perfect pentru >tine?: hmmaa ...paaai sa aiba un caracter frumos si bine format,sa stie sa respecte, sa fie destept, sa fie dragut, sa pot fi eu in prezenta lui, sa fie hotarat, sa avem niste lucruri in comun, sa fie deschis, sa fie calm dar si `nebun`, sa fie glumet si sa ma faca sa rad ( asta e foarte important pentru mine ), sa aiba acelasi ideal ca mine, cam asa :d bine nu prea cred eu in perfectiune pentru ca nu caut perfectiunea... a spus cineva ca `perfectiunea este plictisitoare`. cam ataat big grin >big grin

13 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu iti spun doar sa nu iti faci un scenariu dinainte, pentru ca daca nu va iesi asa cum te astepti tu, vei fi foarte dezamagit pe urma. Fii tu insuti si lasa lucrurile sa decurga de la sine, si ea isi va da seama daca esti ok pentru ea sau nu.

| h3r a răspuns:

Ododo...păi vorbește mami cu ea.

| Cristiann25 a răspuns:

Cu fata aia vrei o iubita? Ma duc sa beau atunci.

| Paulikk112 a răspuns (pentru Cristiann25):

Vreau raspunsuri serioase big grin.

| Loreddana a răspuns (pentru Cristiann25):

De ce jignesti omul? Daca tot faci misto de aspectul fizic al altora
de ce nu iti pui si tu o poza cu tine, in loc de poze cu actrite porno

| Cristiann25 a răspuns (pentru Loreddana):

Da care e problema ta pissi? M-am luat de tine? Eu i-am zis lui.Nu stiam ca e actrita porno dar vad ca tu frecventezi si te pricepi...multe panarame!

| NnDWtf a răspuns:

rolling on the floor))))))))
Tu cred ca nu realizezi in ce te bagi. Fata e ruda cu Monica Gabor sau ceva?

De sarut nu stiu de la prima intalnire, dar ia cu tine un prezervativ.

| chazz a răspuns:

Nu o saruti ...Cati ani ai?
Sa fii tu, fara "smechereli", sa te dai mare ca bati pe nu stiu cine sau ca ai posedata +9 pe metin,vorbesti despre sport, muzica, literatura, religie, pasiuni etc.
Daca vezi ca merge totul bine poti sa ii ceri numarul sa mai iesiti ca ti-a facut placere si ca ai mai vrea.
Numai bine!
sa nu sara pe mine cineva de aici mai "smecherel" pentru ca i-am vazut poza de la profil si e mic.

| Smileygirl23 a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti. Pentru ca desi la o singura intalnire ai putea sa pari ceva ce nu esti, nu poti juca un rol foarte indelungat in eventualitatea in care veti incepe sa va intalniti. Daca ii place de tine asa cum esti, bine, daca nu, mergi mai departe.

| Vögeln a răspuns:

Buna!
Eu cred ca e cam mult un sarut dupa prima intalnire. Ai putea sta mult pe langa ea. Ca cei 2 sa poata sta singurei. Dar si voi 2.
Succes!

| secret093 a răspuns:

Poti incepe prin diste tachinari si niste apropouri dragute pe care ea le va observa, apoi o poti lua in brate " prieteneste", o poti pupa pe gat [fetele adora asta, chiar daca spun ca nu], si apoi daca te va lasa poti sa o si saruti. big grin

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Pai fa-i cinste cu o inghetata cu un suc si da la un final cand sunteti voi doi sarut-o nu ezita!

| BellaBlack a răspuns:

Pai...sa stie sa respecte dar sa fie si nebun hmm ti-as fi zis sa fii nebun si sa o surprinzi cu un sarut.Sa o iei mai tare asa dar acum ca a zis faza cu respectul, nu stiu ce sa zic depinde ce inseamna respect pentru ea, daca o saruti poate sa spuna ca nu ai respectat-o.
Fii destept(cum vrea ea) si aproba-i idealurile si spune-i ca si tu ai aceleasi idealuri ca si ea. Apoi daca iti ies cartile cum vrei tu va fi a ta chiar daca afla ca nu ai aceleasi idealuri ca si ea, tocmai ce a zis ca nu cauta perfectiunea.Sa nu pari "socat" daca iti zice ceva mai neobisnuit o va face sa se simta incomod in prezenta ta avand in vedere ca ii place sa fie ea insasi cand e cu un baiat.
Din pacate nu stiu cum sa o faci sa rada.Depinde de moment de loc etc.
Sper sa te descurci, iti urez succes