| daniel15_1285 a întrebat:

Mam cunoscut cu o fata si o voi vedea pentru prima data cam ce siar dori o fata de la prima intalnire? vreau raspuns

3 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Imbraca-te frumos, nu prea elegant dar nici prea comod.Fiind prima intalnire poti sa-i cumperi niste flori.Trebuie sa te comporti frumos cu ea, sa fi politicos etc.

| Zaika_7941 a răspuns:

In primul rind trebuie sa fii imbracat modesct si curat (asta ii place sa vada fata la un baiat prima data), ar fi bine sa voresti frumos si sa fii glumet si nu in ultimul rind sa fii sincer.
Sinceritatea este cheia tuturor usilor...te-am pupat si succes!

| Gstefan a răspuns:

Nu te intreba ce si'ar dori ea. Trateaza aceasta intalnire ca pe o simpla iesire la un suc cu prietenii, vorbesti/povestesti/glumesti vezi cum raspunde ea la aceste lucruri si continui de acolo.