| Sorina45677 a întrebat:

Mam împacat cu fostul meu sot şi vrem sa avem contact sexual de 5 ani sunt divorţata de el si avem împreuna o fata care are 6 ani dar îmi e frica sa nu iau vreo infecţie cu transmitere sexuala de la el.Ce e de facut în privinţa asta?

4 răspunsuri:
| andreierdna91 a răspuns:

Prezervativ si analize.
Pana la venirea rezultatelor, prezervativ - ca nu moare nimeni daca le foloseste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il pui sa isi faca analizele...

| Miruna333 a răspuns:

Oare ce? Il pui sa iti faca analizele, si nu il lasa sa te abureasca ca nu are nimic sau ceva de genul, pana nu vezi analizele, nu crede nimic
Pana atunci, prezervative si doar atat. Nu te risca, dupa ramai toata viata cu ele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Abstinenta, nu faci sex ce este asa de greu.