| Hank a întrebat:

Mam intilnit cu o prietena si ne-am lasat, si acum vreau din nou sa am o relatie cu ea dar ea nu doreste spune ce nu mai sunt fete altele, ce sa fac ca sa o cuceresc? nu pot fara ea((

2 răspunsuri:
| mirabeluta a răspuns:

Poi ar trebui sa mai insisti, dar nu insista prea mult sa nusi faca o parere proasta despre tine, poate nu simte nimic pentru tine si te agiti degeaba! Sper ca ti-a fost de folos sfatul meu

| AnNe a răspuns:

Ar trebui s-o intrebi sincer daca mai simte ceva pentru tine nu are rost sa te chinuiesti c aun nebun cum zice mira poate nu mai simte nimic. spune-i ca te doare daca va ceda sigur te mai iubeste dar daca nu va trebui sa gasesti pe altcineva deoarece viasta nu se opreste la o singura persoana.