| yoanna73 a întrebat:

Mama aintalnit pe cineva dar nu e nici lae nici balae. ce sa faca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul le decide pe toate, sa aiba rabdare, tact si diplomatie, intr-un final va fi lae sau balae

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Adica?

April
| April a răspuns:

Sa astepte.Pana la urma va fi ori laie ori balaie...

regis
| regis a răspuns:

Sa o dea cu clor ca sa o faca balaie, daca nu a reusit, poti spune ca a facut o laie.

| yoanna73 explică:

Eu am 35 ani nu cred ca il intereseaza.si au fost plecati impreuna.degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faca la fel ca tine! sa nu aiba incredere in persoana respectiva decat atunci cand trece proba prieteniei si a sentimentelor. Cel mai bine cunosti un om, cand il scoti din mediul lui. Mama ta are nevoie de un weekend in alta localitate cu acea persoana ca sa vada cum se comporta si cam ce vrea: o relatie sau o aventura! apoi poate decide. Si mai trebuie sa vada si ce parere are despre faptul ca te are pe tine si tu esti prioritatea nr. 1 si apoi...acea persoana.