| onfire93 a întrebat:

Mda Buna seara uite acum am venit de la liceu si am o nelamurie. Dc ma excit asa repede...deci nu conteaza ca sunt in ora sau in pauza autobuz sau pe strada.Ma excit din senin.straight face o fii din cauza ca sunt virgin si sunt in faza de Pubertate?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, are legatura cu pubertatea si cu lipsa de activitate sexuala. Dar sa stii ca ai sa te exciti multa vreme de-acum inainte cand vezi o femeie frumoasa pe strada.

11 răspunsuri:
| onfire93 explică:

Cyufulyky esti paralel cu TPU in locu tau imi dadeam remove

| Onetwthree a răspuns:

Nu stiu!

nony
| nony a răspuns:

Ar fi cazul sa scapi de virginitatea aia.Normal,joaca hormonii in tine mai rau Real Madrid, fotbalhee hee
Nu-i nimic grav, atat ca e ...deranjant.

| onfire93 explică:

Ma ajuta careva sa scap de ea laughing))

| 61n4 a răspuns:

Este o problema naspa am o cunostinta cu aceeais problema... a pierdut un an de scoala dn cauza asta...era din ce in ce mai grav. incearca sa mergi la un medic. Dar priveste partea bunabig grinwinking

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Esti ON FIRE! de vina e pubertatea]hormonii astia iti dau focbig grin''

| ShineMe a răspuns:

Cre ca cel mai recomandat sfat ar fi sa iti gasesti o partenera cu care sa iti incepi viata sexuala.Toate acestea sunt cauzate din cauza pubertatii intradevar.Incearca de fiecare data cand te exciti fara sa vrei sa te musti de deget sa fa ceva care sa te doara((nu foarte tare)) ca sa poti uita despre asta.Intra in discutii cu colegii/prietenii/oricune.Singurul sfat care ti-l pot da.Mult succes

| chibi...maya a răspuns:

laughing))). nu stiu:p. sunt fata:d

| Axell ™ a răspuns:

Cam da :d

| blue23 a răspuns:

Buna, cautati o prietena si treceti la fapte ca sa nu ajungi vreun pervers care se satisface singur prin tufisuri sau si mai rau vreun violatorlaughing ce bine ca sunt fatawinkingcel putin la mine nu se vede cand ma excit:-op

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma excit dar nu la scola ci acasa cand ma uita la filme pornorolling on the floor