| sabin1989 a întrebat:

Medicu ginecolog poate sa isi dea seama daca o femeie a avut contact sexual in ultima luna

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ultima lună?
Cel mult cu trei zile înainte dacă ea nu s-a spălat!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poate daca ai avut contact inainte cu o zi dar nu cu o luna

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

Doar daca actul a fost foarte violent( viol) si a lasat rani, rupturi sau alte semne de violenta.Dar nu cred ca dupa o luna mai arfe astfel de semne.

| e1xtz a răspuns:

Aproximativ 2 zile da...mai mult nu.Dar te invat eu cum sa facihappyDeci, iei fatuca si ii spui:BIBI, uite cum sta treaba, tu daca ai facut prostioare in ultima luna o sa aflam..Luam un lighean de apa inainte sa dormim,il punem langa pat. daca pana dimineata se albastreste apa, ai calcat pe beculet, daca ramane la fel e de bine.tu sa ai pregatit cam la o ora dupa ce dormiti un stilou, o capsula cu cerneala la care sa dai drumul in apa, fara sa isi dea ea seama. daca ea se trezeste pe furis si schimba apa e clar..sau daca nu face nimic, si dimineata vedeti apa albastra, vezi si tu reactiile eilaughing))))))))))

| dreamgirl94 a răspuns:

Neaaaaah,musculatura vaginului se face la loc in maxim o ora. Poate sa si dea seama daca esti virgina sau nu.ce crezi? ca are timer? nu e ca la sarcina care totusi, un om cu studii medii despre asa ceva isi da usor seama cam cate luni poate avea fatul

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Da...cum la femei isi da seama ca sunt insarcinate, presupun ca poate sa'si dea seama daca'l rogi=]]

| Stefana666 a răspuns:

Da,doar de asta este medic ginecoloc laughing

| Bulgaru_Ady_1990 a răspuns:

Cineva a facut prostioare laughing

| batranulurs a răspuns:

Din pacate pentru tine nu este posibil sa fie asa exact in privinta datei...dar crede-ma ca sunt si alte variante sa afli daca prietena ta a calcat pe bec