| hanibani a întrebat:

Mentionez de la inceput ca nu este vorba de mine in intrebare. Daca o fata de 14 ani i. a zis unui baiat de 16 ca a facut bj in clasa a7a, baiatul va crede despre ea ca e cu*va?

10 răspunsuri:
| Rokki a răspuns:

Nuuu

| Alle_8762 a răspuns:

Da...pentru o eleva de clasa a7a e prea devreme.

| fCD a răspuns:

Nu e curva. e a

| SociallyDepressed a răspuns:

Daca va crede asta inseamna ca nu stie ce inseamna curva.
Asta depinde si de mentalitatea acelui baiat...

| TeIubesccc a răspuns:

laughing Depinde de baiat.

| wildthing a răspuns:

In clasa a VII-a tu sugi poola? Pai la 18 ani ce mai faci, maraton sexual cu 100 de barbati? Nu stiu daca baiatul ala de 16 ani va crede ca esti sau nu curva, dar cu siguranta esti. Grabeste-te, ai intarziat pe centura!

| AndutzaAndu a răspuns:

La 14 ani e prea devreme. Și nu știu ce să zic, depinde de băiat.

| blanOs a răspuns:

Stim, nu e vorba de tine e vorba de o fata de 14 ani =), pai probabil daca-i spui asta atunci n-o sa mai scapi de el =) sa vezi ce grijuliu o sa fie cu tine...

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Ce faci diseara!? rolling on the floor)
Glumesc! rolling on the floor) nu m-am putut abtine!

| Vasi_2046 a răspuns:

Copii denaturati si amante precoce stii ce inseamna, da? Ce mai conteaza ce va crede, oricum sunt cuvintele unora din prima fraza. Banuiesc ca nu-ti pasa ce vor crede parintii despre asta, devreme ce te ingrijoreaza parerea baiatului. La varsta voastra eram albastru de cerneala pe degete, si voi vorbiti de "bj", ca despre ceva banal, in clasa a7a. O fata de 14 ani se poate lauda ca a facut orice pentru a-si construi imaginea de "diva precoce"! Raspunsul meu: nu cunoastem ce-i in capul "baiatului", ca sa stim ce va crede el!