| MMIkuTzza a întrebat:

Mereu cand ma intilnesc cu cineva le permit prea mult din simplul motiv ca doar asta imi face placere sa ma las purtata de val.Adica permit sa ma atinga fiindca dupa parerea mea este normal ca baiatul are cererile lui.Am o intrebare fac ceva gresit? Adica poate nu trebuie sa permit prea multe. Funda

Răspuns Câştigător
| Mihay95 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza si nu esti intr-o relatie...nu vad ce e gresit, adica bine daca te iei dupa unele care zic ca nu e moral etc..nu stiu ce...mi se pare o prostie daca pe tine nu te deranjeaza si ei nu intrec prea tare masura nu e nimic rau.Parerea mea este ca nu trebuie sa te intereseze ce zic alti sau ce fac alti daca tu te simti bine e cel mai important:d

| MMIkuTzza explică (pentru Mihay95):

Pai de fapt ma simt foarte bine...dar mai sunt si fete care zic ca trebuie facut baiatul sa incerce sa cucereasca si variante deestea. Oricum nu inteleg si cei rau in ceea ca fiecare baiat are nevoiile sale.

| Mihay95 a răspuns (pentru MMIkuTzza):

Nu toti incearca sa cucereasca sunt si unii mai timizi care au nevoie de incredere ti-am spus dupa parerea mea nu faci nimic gresit, chiar mi se pare ca gandesti destul de matur si logicbig grin

| Mihay95 a răspuns (pentru Mihay95):

Chiar mi-ar placea sa cunosc o fata cu mintea deschisa ca tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihay95):

Tiar placea cred si eu, ca dupa prima noapte dupa ce ai folosio sa o lasi cu buza umflata, si duapaia sa te duci la una care are putin respect de sine, zi si tu asa sa inteleaga toti, sa zicca lumea cai ai putina minte, daca fata de sus nu

| MMIkuTzza explică (pentru anonim_4396):

Si apropo de ce anume sa n-am respesc de sine? De ce sa ascund faptul ca imi place? Ma iubesc destul de mult incat sa realizez faptul ca imi fac si mie placere totodata

| MMIkuTzza explică (pentru Mihay95):

Mai bine spus oamenii incep sa faca din placere din nou sentimente.Adica doar daca iubim trebuie sa avem placere? big grin pff asa vom avea placere foarte rar

| Mihay95 a răspuns (pentru MMIkuTzza):

Multi oameni gandesc asa din cauza societati...aceste legi nescrise,, cutume'' ne ingradesc pe zi ce trece si nu mai putem sa ne manifestam asa cum simtim asa cum gandim...E bine totusi ca mai exista si oameni ca noibig grin

| Mihay95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Putina minte cred ca ai tu, sex poti face cu o femeie(fata) si fara sentimente conteaza doar sa nu o faci din obligatie nu trebuie sa ne gandim mereu la sentimente sexul se face si din placere

9 răspunsuri:
| MMIkuTzza explică:

Si cei rau in asta? iak de ce fetele nu sunt asa ca baietii? oare unei fete nu ii face placere sa faca asta? oare nu ii place? deci pentru ce toate fazele estea aiurea.Fiecare are trebuintele lor.Si de ce sa facem din ceva care se intimpla normal ceva de genul „o nu mia calcat sentimentele"