| Alexa977 a întrebat:

Mereu prietenul meu cand ii spun ca ma duc cu o fata sau ca vorbesc cu ea, ma intreaba cum arata sau cum are numele pe facebook si dupa imi zice ca glumeste...nu stiu ce sa mai cred voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| xXHrun3sXx a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa si glumeste...numai ca alea sunt glume proastelaughing

6 răspunsuri:
| Hulya a răspuns:

Nu este nimic grav in asta. Nu-ti face probleme. El vrea doar sa stie de tine, ce prietene ai tu.

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil glumeste cu tine.

| Captoresque a răspuns:

Te tachinează, nu o face cu răutate, doar glumește. Așa fac toți, sunt și unele fete care se poartă la fel.

| lumy4u a răspuns:

Vrea doar sa te faca geloasa

| abcde12345 a răspuns:

Doar te tachineaza, nu iti face probleme

| CataRalu a răspuns:

Poate vrea doar sa te protejeze si sa te stie in siguranta..si ca sa nu fii tu geloasa poate de asta iti spune dupa ca glumeste.dar el iti cunoaste prietenele?