| Ioana2518 a întrebat:

Mereu ziua, si dimineata cand ma trezesc, gasesc pe chilot, o scurgere alba, cam ca un fel de "iaurt" asa de inchegata.nu vreau sa va fac scarba. dar sunt disperatasad...

Răspuns Câştigător
| lorycykcl a răspuns:

E normal. Foloseste protej slip ca sa te simti mai fresh si sa scapi de senzatia de umezeala.

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu e nimic grav, asa se intampla la toate fetele, si foloseste un absorbant zilnic.

| Pissy a răspuns:

Se numeste lichid vaginal si la orice femeie se intampla.nu e nimic de speriat. happy

| Stefania a răspuns:

Si mie mi se intampla straight face.

Este un fel de secretie.Este normal

| YqLmX a răspuns:

Bine ca nu se intampla si la baietihee hee

| Gabitsza a răspuns:

Este ceva normal...Asa imi curge si mie dar nu numai noaptea. Mie imi curge cel mai mult dupa ce fac dragoste.
Ginecologul spune ca daca substanta miroase inseamna ca esti racita jos dar daca nu este ceva normal stai linistitawinking:*

| kennyisdead a răspuns:

Mananca-l, doar e iaurt rolling on the floor

| Dreamin a răspuns:

Si eu aveam. din cate citisem pe net era normal daca aveai in o anumita perioada nu mereu...asa ca intr-o zii cand mama s-a dus la ginecolog, i-am zis de aszisa problema si dupa ce a terminat ea am intrat eu si ea a iesit. Aveam o frica si imi venea sa ies cu prima ocazie din cabinetlaughing dar au fost forte draguta asistenta si doctorita.mau consultat si aveam vaginita. miauu dar niste ovule si o crema.si mamei nu iau zis nimk happyca nu mai eram virginabig grin.
teash sfatui sa te duci la control.incerc sa cauti pe net un doctor bun din zona la tine.

| Mariiia a răspuns:

Buna. nu trebuie sa fii disperata happy. astea sunt niste secretii vaginale normale. la orice fata se intampla asta la o anumita varsta. sunt si cazuri la femei adulte happy care au secretii vaginale.

| Crucified a răspuns:

N-am mai vazut fete cu sperma in viata mea rolling on the floor daca tot este iaurt mananca-l! pofta buna. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se intampla la orice fata e ceva normal nu fi disperata

| Gyk a răspuns:

Ia o bucata de paine...
iti urez pofta buna