| Veronica_9428 a întrebat:

Merg la o sala de fitness si imi place foarte mult un antrenor.si el ma place.se uita tot timpul la mine, imi zambeste. vorbesc cu el pe mess foarte mult dar niciodata nu mi-a spus ca ma place. o singura data m-a invitat sa vedem un film si sa bem un suc, nu eram in localitate si nu am putut sa ma duc.de atunci nu mi-a mai zis nimic, cu toate ca am mai vb. m-a intrebat chiar si daca am prieten si i-am spus ca nu.nu stiu ce sa fac, oare e bine sa-i fac eu o invitatie acum?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZK a răspuns:

Tu cati ani ai amorezo? laughing
Ca apoi iti pot spune daca e bine sau nu!

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Desigur,de ce nu happy el nu vrea sa-si riste cariera de asta nu prea se baga el, dar incearca tu happy dai un mic impuls si arata-i ca vrei, e foarte ok sa ai o relatie de ce nu...cu oricine, incearca ca o viata ai big grin

| Veronica_9428 explică:

UrsuObezDă900Kile stai linistit ca sunt majorahappy.si el este cu 3 ani mai mare ca mine.