| achilleskingg a întrebat:

Merge sa te pui asa cu o fata?

daca o cunosti de cateva zile, ai cunoscut-o undeva. ii zici ca ti-a atras atentia si ca e o fata interesanta si ca ai vrea sa o cunosti mai bine, daca si ea vrea asta... daca vrea sa ne mai int sa ne cunoastem mai bine. merge? sau ziceti voi si alte moduri happyfunda

Răspuns Câştigător
| Roland22 a răspuns:

Niciodata sa nu fii doar prieten, sau cel putin nu mai mult de doua saptamani.vei cadea in friendzone, te va vedea ca pe un barbat fara pl.comunica-i intentiile verbal sau prin gesturi, fii barbat.este bine cum vrei sa ii zici tu.bafta

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca te referi la sex, merge orice atat timp cat si ea vrea, de ce nu. Daca vrea sa va cunoasteti mai bine va trebui sa-i respecti decizia, fetele sunt mult mai pretentioase si pot avea toane.

| neutrino a răspuns:

Vrei sa te pui cu ea, in sensul ca doresti sa va intreceti intr-un anumit domeniul si ti-e teama ca este mai buna? Numai tu trebuie sa stii daca te poti compara sau nu cu ea.

| achilleskingg explică (pentru neutrino):

laughing) ma refeream la o relatie.

| Regina2001 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa-i fi prieten sa vezi daca ea chiar merita o relatie cu tine. Incearca sa vezi ce lucruri ii plac mai mult...chestii de genu` asta. Si daca tu crezi ca e bine sa te pui cu ea, FA-O. Nu te gandi la gurile rele pentru ca vei avea de suferit. Multa bafta. :*