| anonim_4396 a întrebat:

Mergeam cu o colega de cls pana la liceu si ne intelegeam din ce in ce mai bine pana intr-o zi cand n-am mai vb si n-am mai asteptat-o si de atunci am inceput sa ne indepartam iar astazi a plecat de mana cu unu mai mare oare am pierdut-o? cum sa-i spun ce simt pentru ea si s-o impresionez?

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Florile fac minuni la fete smug
Poarta o discutie cu ea, mai retras dupa ore, clar simte si ea ceva pentru tine ca altfel nu v-ati fi inteles asa de bine
Succes

| DamiPapucii a răspuns:

Intra in subiect cu ia intreaba ce a patit, zii ca nu ne-am mai vb

| crackledHead a răspuns:

Pentru tine mai sunt putine sanse.Pentru oricine in situatia asta. Daca imi dai mai multe detalii te pot scoate din impas. happy

| ZuzyAnD a răspuns:

Fetele au tendinta de asi face un iubit, pentru a-l face gelos pe fostul.si crede-ma ca da rezultate.
Vorbeste cu ea. spune-i clar ce simti si care a fost motivul pentru care voi v-ati indepartat.sau poate n-a fost unul intentionat.
Totul e sa vorbiti deschis, sa lamuriti tot ce e neclar.
bafta:*. sper sa te fi ajutat catusi de putin x_X

| Antonia50 a răspuns:

Intreab-o verde in fata pentru ca daca ti totul inauntru o sa innebunesti. pune-i niste intrebari nu stiu