| Hanhao a întrebat:

Merita fetele cadouri maine de Sf. Valentin? Daca DA, argumentati. Daca NU, argumentati! happy

Răspuns Câştigător
| Xelon a răspuns:

Daca este o chestie reciproca si imi cumpara si ea un cadou,merita,dar sa fac eu pe bufonu si sa ii cumpar doar eu si pe deasupra sa o scot si in oras pe banii mei cum vad la altii,nu merita...
Argumentarea e simpla,eu sunt adeptul egalitatii intr-un cuplu, nu consider ca daca este fata are mai multe drepturi in relatie decat am eu, cat ofera exact atat primeste, nimic mai mult, nimic mai putin.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daa, cadouri, flori, ciocolată.

| sweetys a răspuns:

Mie mi se pare mult mai romantic cand ii iei un buchet de flori sau un alt cadou intr-o zi oarecare, sau cand ea vine la tine cu o sticla de vin rosu, decat pe 14 sau 28 februarie cand se asteapta la cadou. Deci nu merita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetys):

Nimic nu e mai Romantic decât o fatã care dã de bãut. big grin

| Emma30555 a răspuns:

Sf Valentin e o sărbătoare forțată, împrumutată, niciodată nu mi-a pasat prea mult de aceasta zi, mi se pare mai mult pentu liceeni, iubirea o sărbătorești când vrei, oricum pentru mine a contat un cadou doar dacă am simțit ca persoana o face natural ca ii este caracteristic gestul, dacă o face mecanic mai mult ma enervează

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Părerea mea este ca îi poti lua partenerei tale oricând un cadou dar de Vd cu toate semnificațiile lui or să iasă toti si o sa cumpere cadouri si partenera ta ca să nu iasă din tipar ar vrea si ea ceva ( nu toate ce-i drept ). Răspuns final : Si da si nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu decizi daca merita sau nu...

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Cadoul de valentine a day faci doar daca ai gagica, nu e ca martisorul. trebuie sa ii faci persoanei iubite. Dacă tu tii la persoana aia da merita, doar e gagica-ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Randomuser2000 a răspuns:

Daca iti face si ea cadouwinkingwinkingwinking

| Asly a răspuns:

Nu,Nu e obligatoriu să fii in rând cu turma. Dacă vrei să surprinzi pe cineva cu un cadou, poți s-o faci in orice zi.