| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa suferi pentru un baiat, daca el si-a batut joc de sentimentele tale?

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Nu! Daca si-a batut joc de sentimentele tale, nu te merita si nu merita nici sa suferi pentru el! Incearca sa-l uiti, pastreaza sentimentele frumoase pentru cineva care le va aprecia! Timpul va trece si vei gasi pe cineva minunat care te va iubi, dar daca tu iti distrugi sufletul suferind, cum vei putea cunoaste acea dragoste minunata?
Curaj, nu te descuraja, micile esecuri alcatuiesc treptele catre un mare succes!

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. daca il placeai cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am tecut si eu prin asta si is baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu trec prin ce treci tu. toata lumea zice ca nu merita dar daca il iubesc eu nu renunt. daca si-a batut joc uita-l si ignora-l

| Anna_9600 a răspuns:

Eu am suferit.si cand imi amintesc.imi pare raw ca am suferit dupa un drogat.si un nenorocit.cryingcrying mi-a dat papucii cand imi era ziua mai draga.si a sp ca se imp cu mine doar daca fac.cu ell.si am sp mai bine sa pun capat aceste`i relatsii`. iar de atunci.am cunoscut multi` baieti` mai frumos ca el. dar pe care nu i-am putut tine` langa mine.ca si ei aveau aceleashi` ganduri.va pup.

| scriptulul a răspuns:

Discutabil

| ingerasii a răspuns:

Pentru nici un baiat din lume nu merita sa suferi mai ales daca te-a facut sa suferi. te-ai intrebat vreodata daca pentru tine sufera cineva nu mai suferi pentru ca nu merita in general barbati sunt nimite nesimtiti sa stii incearca sa treci peste asta ai toata viata iniante.sti cum e proverbul .lasa ca o sa iasa si pe cararea vieti mele soarele...