| KindKid17 a întrebat:

Mesaje care starnesc interesul fetei pe care o plac? As vrea sa ies cu ea cat de curand(din nou)

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

In primul rand ai grija cu raspunsurile de pe TPU daca nu mentionezi tot.

Tipa te cunoaste de cand sunteti mici... este imposibil sa incerci sa pari ceva ce nu esti deci in situatia de fata trebuie sa fii tu insuti.

Ar fi ciudat sa incerci replici de agatat de la tipi extrovertiti in conditiile in care asta nu este felul tau de a fi. S-ar produce o conversatie ciudata, fortata...

Cat despre subiecte. Vorbiti despre prietenii vostri comuni caci oricum ai ditamai grupul. Nu ii barfi. Spune doar lucruri pe care le apreciezi la ei.

Sau vorbeste despre "Ce ii place sa faca in timpul liber".
Trebuie sa ai si putina inspiratie ca sa-ti vina intrebarile dar unele lucruri pur si simplu nu le poti intreba pe TPU caci persoanele sunt diferite si noi nu avem cum sa o cunoastem pe ea sau pe tine. si preferintele voastre.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Important este sa te placa, sa o atragi fizic nu sa-i dai mesaje si asa ele primesc destule mesaje

| crazypop a răspuns:

Fi tu insuţi şi spune-i că vrei să ieşi cu ea, că ţi-e dor de clipele frumoase pe care le-aţi avut, că ţi-a plăcut mereu compania ei şi că te-ai simţit bine mereu in preajma ei.