| cristy_9801 a întrebat:

Mey, poate gresesc dar eu vorbesc cu o fata de un an si ceva si as dori sa imi incep viata sexuala cu ea, dar ea tot imi spune ca nu e pregatita, si o inteleg. dar mai e o problema, ca eu cred ca ea nu mai e virgina si mi-e mi-a spus ca e. dar daca nu mai e, si o sa accepte sa avem contacte sexuale, sa mai raman cu ea sau nu ca m-a mintit? astept urgent niste pareri

Răspuns Câştigător
| sabinozaur a răspuns:

A.cred ca tipa de aici care a zis ca ai rabdat prea mult are putine probleme mintale.straight face creca ea a facut-o de la 11 ani. in fine.straight face atata timp cat ea ti-a spus ca este. nu ai motive sa nu o crezi avand in vedere ca va stiti totusi de un an.straight face daca ea nu este pregatita nu e... e foarte aiurea situatia in care este ea crede-ma... pentru ca si eu sunt fata si na. e aiurea.straight face si daca ar fi cazul in care te-a mintit ssunt sigura ca a fost dintr`un motiv bine itemeiat. gandeste-te la toate posibilitatile. adica eu acum gandesc logic. avand in vedere ca va stiti de 1 an mi se pare ilogic sa nu o faci daca nu mai esti virgina. deci e ciudat. eu cred ca este happy succes paa.>big grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai si tu rabdare. daca e virgina, e repede sa-i ceri sex dupa un an de relatie. Ai rabdare sa vrea si ea din tot sufletul. Nu stiu cati ani are, dar in nici un caz nu faceti sex pana nu implineste ea macar 17 ani si jumatate.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Un an e putin, prietenul meu a primit ce a vrut dupa 3 ani de relatielaughing. Ramaneti impreuna! Daca te-a mintit poate ca i-a fost rusine sa-ti spuna! Trateaza matur situatia, nu te lasa lovit de o banala minciuna! Pa, Pa!

| stweety10 a răspuns:

Din ce citesc eu aici imi dau seama ca o iubesti. Numai un baiat care iubeste asteapta momentul potrivit. Dar poate fata o mai fii virgina, si nu te minte, poate chiar nu e pregatita. Whatever... Daca va iubiti eu zic sa ramaneti impreuna.

| yanny`s a răspuns:

Trebuie sa o ierti, asta daca consderi ca nu ti-a gresit chiar atat de tare!

| Sniper a răspuns:

Daca tu o iubesti si iti place de respectiva, ramai cu ea. La randul ei te poti folosi de faptul ca ai iertato ca sa-ti ierte si ea tie cevawinking

| fluffy_2714 a răspuns:

Smb, nu esti tu dragalasa si babaloaica? prietena lui are anumite principii morale spre deosebire de tine... iar cristy ii respecta decizia pentru ca tine la ea si considera ca o relatie nu se bazeaza numai pe sex.Cristy,prietena ta sigur e virgina, altfel ar fi sarit ca si domnisoara smb sa faceti sex inca din prima saptamana.Prietena ta este doar precauta sau probabil ii este putin frica.Ai mai multa incredere in ea si, la randul ei ea va avea in tine.Baftawinking

| smb a răspuns:

Pai nu inteleg cum ai putut rezista un an de zile fara sex. Lol... ce relatie mai e aia.Doar o limba si gata? Nu ma lua in nume de rau dar ai prea multa rabdare.Sa sti ca mai sunt fete care mint ca sunt virgine si ele de fapt nu mai sunt de mult timp. Daca ai fost atat de rabdator pana acum o poti ierta daca ai afla asa ceva daca intr-adevar ti la ea... dar daca nu mai simti nimic ce mai astepti?
Mult noroc