| Sara a întrebat:

Mi-a facut iubita mea sex oral si mi-a curs sange, dar cu mult timp inainte de a ejacula. eu nu am simtit nimica durere sau ceva de genul acesta.Nu e prima oara cand facem sex oral. N am mai patit asa ceva. Nu am inca ata rupta, chiar daca am facut sex normal de multe ori. Am o mica zgarietura pe capul penisului, de atunci nu mi a mai curs nimic. ce poate sa fi fost? Sa ma ingrijorez. HELP MEE!

Răspuns Câştigător
| buddy a răspuns:

E posibil sa fi pus gagica mai mult suflet si sa te fi muscat sau ti l-a bruscat putin. Stai fara grija, nu se moare din asta! Si bucura-te de sexul oral!

7 răspunsuri:
| ritteralx a răspuns:

Pai eu cred ca nu mai esti virgin, sau poate iubita ta te-a zgariat cu dintzi cand ati facut voi ce ati facut acolo. daca te deranjeaza aceasta zgarietura mai bine du-te la dr, e cam jenat dar lasa rusinea la o parte si vezi ce ai de facut

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

FUGA LA DERMATO SI UROLOGIE!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi chiar daca sunt fata da stiu foarte bine ca multi baieti pot sa faca sex de 3 ori de ex si sa nu se dezvirginezebig grinbig grinbig grindar nu am auzit ca la baieti curge sange.........eu totusi cred ca atunci ai fost dezvirginattonguetonguetongue

eileen
| eileen a răspuns:

Poate te-a muscat, sau zgariat din prea mult zel, du-te la doctor ca sa stai linstit.

| otypa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un dr, el iti va spune sigur din ce cauza

| bismark65 a răspuns:

Na sa vezi si tu cum este sa sangerezi!

| alex_4648 a răspuns:

Sai spi lu prietenu dau sa puna prezevativ big grin