| Sara2 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 7 zile, e a 38 zi de cand mi-a venit ultima menstruatie, am facut un test care a iesit negativ, intrebarea mea este ce sanse sunt sa raman insarcinata pana la venirea urmatoarei menstruatii, daca am folosi metoda de retragere? avand in vedere ca iau si duphaston sa imi vina mai repede

3 răspunsuri:
| Domino a răspuns:

Toate sansele

| asma94 a răspuns:

Fa un control mai bine!

| sicktir a răspuns:

Cate teste de sarcina ai facut? pentru ca exista riscul ca 1/3 sa iasa gresit de aceea e indicat sa faci 3 si sa vezi rezultatulwinking