| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a placut de un baiat acum cativa ani. Lui nu i-a placut de mine si asa ne-am distantat, n-am mai vorbit de aproximativ 2 ani, nu ne-am mai vazut deloc, pana saptamana trecuta. Atunci si-a mai adus aminte ca mai traiesc. M-a intrebat ce mai fac, daca sunt bine si apoi daca am prieten. Eu am spus ca am, desi n-am, apoi am observat sa a batut in retragere. Exista vreo sansa sa se fi intors roata? laughing Daca e asa, vreau sa simta, ce-am simtit si eu.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai linistita, probabil ca i-a placut cum ai crescut in ultimii 2 ani si si-a zis ca meriti sa incerce. Daca-l "saluti intamplator " si tu, atunci sigur il vei incuraja dar este greu de crezut ca roata se va intoarce asa cum zici tu.

| SkyPilot a răspuns:

Nu s-a intors roata, mai ales daca a batut in retragere. Nu ai de ce sa te razbuni pe cineva care nu te-a placut. Vor fi multi care te vor placea pe tine si pe care ii vei respinge, si nu ai fi vinovata cu nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

Doamnia si prostia se platesc, data viitoare spune adevarul, ai mai mult de castigat.Succes!

| Ceva123 a răspuns:

Nu e normal ce faci.