| Lolituta a întrebat:

Mi-a venit ciclu luna trecuta si acum mi-a venit la 13 zile dupa, ce ar putea insemna asta?

Răspuns Câştigător
| Anna_1282 a răspuns:

Inseamna ca nu e regulatwinking nu iti fa problemeehappy

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ca nu ti-e reglat ciclul? bea ceai de coada soricelului, 1 cana dimineata inainte de masa, timp de 1 luna, repeta tratamentul dupa 3-4 luni, vezi daca nu te ajuta sa ti se regleze.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi s-ar putea să ţi se regleze du-te la un ginecolog.

Pa, pa

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Pfff,e normal. daca ti.a venit prima data luna trecuta...esti la inceput, trebuie sa se reglezebatting eyelashes

| Lolituta explică:

Faza cu ceaiul e pe bune? dati-mi va rog msg daca e

| sivvy2 a răspuns:

Si eu am patit asa nu te speria nu ai menstrutia(ciclul)regla cam in 2-3 ani minim se regleaza stai linistita ca nu o sa patesti nimicbig grin