| 15for a întrebat:

Mi-a venit cm in 08.09.2009. am facut sex neprotejat in 17.09, 19.09. si 20.09. am sanse sa fiu insarcinata? imi doresc foarte mult acest lucru!
pe. s ciclul meu menstrual este regulat - 28 zile

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sanse mari. Succes iti doresc!
E inca devreme sa stii, simptomele nu au aparut si pentru test de sarcina e inca prea devreme.

Laur
| Laur a răspuns:

Daca nu exista o problema de fertilitate sansele sunt destul de mari. Poti face un test de sarcina cam la 3 saptamani dupa ultimul contact neprotejat daca iti intarzie menstruatia (sau dupa 1 saptamana de intarziere).

| Mixed a răspuns:

Sunt sanse 90% sa fii insarcinata happy

fa doua teste de sarcina... unu intr-o dimineata. unul in urmatoarea...big grin

sper sa iti indeplineasca Dumnezeu dorinta.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa daca ramaneai aflai pana acum, dupa 5 zile, adica stiai din 25 septembrie azi este 3 octombrie, daca il ai la 28 de zile peste 2 -3 zile ar trebui sa-ti vina, simptome, ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grata, stari de voma, balonare, insomnie, pofta capricioasa, ititatie, stari de nervi, dar un test de sarcina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai folosit anticonceptionale, o perioada de vreo 6 luni nu vei ramane insarcinata, actiunea lor a la long, dar dupa aceasta perioada totul este posibil.