| FetitzaCuOchiAlbastrii a întrebat:

Mi-a venit menstruatia acum 4 zile, dar nu a venit normal ca deobicei.Doar atunci cand merg la baie curge in mod normal purtam tampon, zilele astea de cand mi-a venit nu am purtat deoarece nu curgea deloc ce poate fi? Funda sad

3 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Ai facut sex neprotejat? E posibil sa fie vorba de o sarcina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi o dereglare hormonală/menstruală izolată sau o afecţiune ovariană.
Dacă situaţia se repetă şi în luna următoare, atunci TREBUIE să mergi la un control ginecologic!

Toate cele bune.