| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia aseară, după 16 zile de la escapelle,e destul de abundenta si roșu aprins spre negru, mai sunt șanse de sarcină?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si in astfel de cazuri, se poate aprecia ca pornirea sangerarii menstruale reprezinta garantia ferma ca in proportie de peste 99% ca in uter NU poate exista nici macar o sarcina cu totul ipotetica. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Nu sunt șanse.

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina acum nu cred ca mai exista, dar, pastila de a 2 zi iti va face mari probleme pe viitor, cu dereglari ale menstruatiei.

Sfat : Folosiți prezervativul data viitoare, corect, și de fiecare data!