| LucianMihai12 a întrebat:

Mi-a zis ca vrea să-mi facă sex oral?(neprotejat) Sa accept?
Eu am 18 ani iar ea are 14 ani.
Va rog frumos să-mi răspundeți sincer, sa nu va bateți joc va rog.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Raportul sexual, actul sexual oral sau anal, precum şi orice alte acte de penetrare vaginală sau anală comise cu un minor cu vârsta între 13 şi 15 ani se pedepsesc cu închisoarea de la unu la 5 ani.

Eu as zice pas. Ca dupa, daca o baga pe asta mult noroc sa dovedesti ca nu ai fortat-o.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ajungi la mititica? E minoră.

| ania a răspuns:

Nu, sexul far casatorie e pacat si aduce nefericire.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fiindca risti puscarie!
Nu poti intretine relatii sexuale de nici un fel, cu un copilas de 14 ani. Pedeapsa este intr-adeavr inchisoare de la 1 la 5 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti avea sex cu un copil de 14 ani fiindca este ilegal, iar pedeapsa este puscarie intre 1 si 3 ani si bineinteles, dosar penal.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu. Sincer. Dacă accepți, tu îți bați joc de viață, de ea și de tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Categoric NU!
Si fugi deea, gaseste-ti pe cineva de varsta apropiata!

| haileewatson a răspuns:

Nu, gaseste-ti una de varsta ta.

| alexalx1234 a răspuns:

Dacă de la 14 ani vrea să o sugă, e clar ce viitor va avea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata la 14 ani a spus asa ceva? E dusă rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din start: nu.
Poate e doar un copil fara minte si apoi ii pare rau ca a facut-o si da vina pe tine ca ai constrans-o si ca a facut-o ca sa-ti faca pe plac desi eu cred ca mai degraba vrea sa o faca din curiozitate.

| Aditu94 a răspuns:

In mod normal,aceste raporturi sexuale,se pedepsesc conform legii,mai ales ca se considera corupere de minori si se pedepseste cu inchisoarea. In cazul tau,daca fata e o tignita si nu e de incredere,nu iti recomand.dar daca stii ca e de gasca si e cumva prietena ta, e ceva intre voi doi si va ramane intre voi doi, dai bataie. vorba de la Parazitii : "futele de mici, ca mai tarziu se strica". Daca fata te vrea, nu zice NU, ca nu se stie cand te mai intalnesti cu ocazia asta..Rupei fasul varule, nu fii fatalau, ca se va bucura altul de ea! Ele asta vor si isi doresc un baiat doar al lor.

| danieltulcea84 a răspuns:

NU. Dacă te reclama faci pușcărie. Și ce educație are dacă-i place așa mult să suga penisul de la 14 ani.Vai de mama ei!

| YamataSula69Sex a răspuns:

Tu esti curios sa vezi cum ti ar sta la puscarie?