| FORMULADTI a întrebat:

MI-a zis nu, mi-a argumentat cu faptul ca nu vrea la moment prietena, ca sunt un baiat bun sa nu putem fi impreuna.Mai am sanse s-o fac sa se razgindeasca, tin sa ma spun ca n-am facut propunerea intr-un fel romantic.asa pur si simplu, cu mii de emotii! sad

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ca sa te placa o fata, trebuie sa ii arati faptele nu numai vorbe. Si, sunt sanse sa te placa, arata-i asta.

| M3ntosana a răspuns:

Poate ca momentan nu vrea sa aiba un prieten, de asta tea refuzat.
Daca e sa te placa si ea pe tine, o sa te caute.Nu insista, dupa o sa interpreteze alceva.