| Bacemi a întrebat:

Mi-am adus aminte de o melodie foarte emotionanta. Mereu sunt nostalgic atunci cand o ascult. Uneori curg si cateva lacrimi. M-am gandit sa o impartasesc si voua. Ce parere aveti de sentimentul iubirii prin prisma acestei melodii?

http://www.youtube.com/watch?v=N30haGLEcn4

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Se observa, ca esti o fire sensibila, si stii sa "intelegi"versurile unei melodii!
frumoasa melodie, am si eu una care este cat de cat asemanatoare, sper sa intelegi spaniola...are o poveste trista!
http://www.youtube.com/watch?v=FPf2WN9tTcY

10 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Superba melodie, superbe versuri, superba alegere. Uite ca istoria se repeta si in sens pozitiv. Dragostea este nemuritoare, si natura noastra umana nu si-a pierdut inca ceea ce a avut dintotdeauna: puterea de a iubi. M-a impresionat. Pana la lacrimi... Si eu a trebuit candva sa astept...

| User a răspuns:

La cat de lenta e ma ia somnu' yawn

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Superba:Xchiar trista...

| ☺Clau☻ a răspuns:

Foarte frumoasa melodia si de versuri nu mai spun nimic pentru ca sunt exceptionale.Astea imi plac cel mai mult:If you get there before I do
Don't give up on me
I'll meet you when my chores are through
I don't know how long I'll be
But I'm not gonna let you down
Darling wait and see
And between now and then ‘til I see you again
I'll be loving you, love me.

| bluesky a răspuns:

Ce frumos, si trist... m-a cutremurat!

| Bacemi explică:

Nu stiu ce impresii v-au lasat voua versurile si linia melodica dar pe mine m-au impresionat profund. Mereu plang cand ascult melodia asta. Asta inseamna iubire adevarata. Din pacate nu mai gasesti prea des asa iubire sad

| Bacemi explică:

@ANDRUTZA, superba. Inteleg spaniola. E foarte frumoasa melodia postata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa

| Psycho a răspuns:

Draguta piesa.imi place.chiar e emotionanta...
de asta ce parere ai? mie imi place foarte foarte mult.si mie-mi dau lacrimile cand o ascult.si mai ales cand ma si uit la videoclip...

http://www.youtube.com/watch?v=dYub1neLZmA

| everyyoueveryme a răspuns:

Omg.nu vreau sa plang acum...get married in the 1st town we came to and live forever...