| ღAnonimaღ a întrebat:

Mi-am descarcat de curand DivineShaiya, dar cand vreau sa imi pun un nume caracterului imi tot spune ca numele e deja ales.Am incercat peste 100 de nume si nu merg nici una. Poate aveti voi o idee. Ce sa fac? dau funda! si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Keyo a răspuns:

CherryRosa, EmilysDiary, FlyingDreams, SweetestStrawy, Jaylyn/Jaylyne, ClubRocker, ShanaBlur, LittleBoo, BlueCloudy, LivingDeadGirl, JennyKill, DeadBlackRosse, SparklingCherry/SparkilingPeach, LovleyRain, SunnySmile, Keyreen, KimmyWind, KimberlyKill, YourCookiez, CrazyPancake, PauseAndPlay, YummyChan big grinbig grin am scris si eu care imi plac mie, dempinde de gusturile tale tongue Sper ca vei gasi vreo unu care iti va place aici :*