| Dearscorpion a întrebat:

Mi-am facut cont pe acest sait deoarece intr-adevar am crezut ca oamenii se ajuta unul pe altul cu sfaturi bune si pareri. Dar din pacate majoritatea dintre cei inregistrati raspund la intrebare (citeodata nu e logic deloc) doar pentru FUNDA sau VOT. Ce va ajuta ele asa tare daca le aveti mai multe? Nu e frumos deloc cind iti raspunde la o intrebare si la urma cere funda. Eu cred ca daca iti ofera cineva FUNDA trebuie sa te mindresti ca raspunsul tau a fost cel mai preferat dar nu sa o ceri singur!

Răspuns Câştigător
| Puppetzz a răspuns:

Buna Danuta,
Funda, precum si nota pe care o poti da intrebarii si voturile de sub fiecare comentariu face ca fiecare intrebare sa primeasca mai multe raspunsuri... un fel de rasplata.
Sunt unii useri care posteaza printre ultimii raspunsul la o intrebare si daca vad ca nu s.a dat funda profita de acest lucru straight face e urat dar intr.un fel ajuta si pe cel ce a pus intrebarea sa isi aduca aminte si de rasplata tongue
Sper ca ti.am fost de ajutor
Ciau!

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

In primul rand, " Î " se foloseste doar la inceputul sau sfarsitul unui cuvant, se folosea in trecut si in interiorul cuvantului, dar dupa noile norme nu se mai foloseste decat la inceput sau sfarsit.

In al doilea rand acei limitati asa sunt, nu ai ce sa fac, trebuie scris undeva pe site ca daca ai 50 de funde nu primesti bani sau altceva. Acei limitati chiar nu stiu de ce fac asta pentru ca acele voturi sau funde nu ai nicio valoare.

Si in al treilea rand trebuie sa te obisnuiesti cu limitatii ( care sunt in numar din ce in ce mai mare ) pentru ca tara este plina.

| ruPfashu a răspuns:

Evident. Dar ce sa le ceri? Ei vor sa ajunga Experti:j si cand incolo vai de steaua lor laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

Hai,Danuta,nu mai fi supilici.Ia o gurita de apa si numara pana la 10.Toate sunt trecatoare in viatawinking

| Dearscorpion explică:

Pai, saitul se numeste ''Toţi pentru unul'' dar nu ''Toţi pentru funda''!