| IonelCelFrumusel a întrebat:

Mi-am frecat penisul si m-am simtit bine dar dupa cam 1 ora am mers la baie pentru a urina dar a iesit sange! Ajutor! Am 12 ani si sunt speriat! Help!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fuga la medic, băi puță!

| darrio2007 a răspuns:

Ție. Am nepoti de varsta ta. Dar mai inteligenti.

| darrio2007 a răspuns:

In fata nu aveai curaj sa-mi vorbesti asa. Educatie de mahala la 12 ani. Sa-ti fie rusine ca ti-as putea fi tată.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce-ai facut mai copile? Cum curge sange, ti-ai rupt cuculetul?
Tu stii ca la 12 ani nu ai inca sperma? De ce te masturbezi asa de mic?
Fugi iute si spune-i mamei sau tatalui tau, sa te duca la medic!

| HadesSs a răspuns:

Cum ai frecat-o?

| anonim2533 a răspuns:

Trebuie sa te duci la medic, e grav! Nu o sa te certe nimeni

| Victor938 a răspuns:

Îmi pare rău dar am vesti proaste o să-ți pice puletele și o să-ți crească vagin?