| Lili34 a întrebat:

Mi-am inceput recent viata sexuala. Am 20 de ani. M-am informat despre tot ce tine de acest subiect, insa am o nedumerire. Toate actele au fost protejate cu prezervativ, insa menstruatia trebuia sa vina pe 6 august si nici acum nu a mai "ajuns". Am avut niste scurgeri maronii inchis timp de 5 zile incepand cu data de 17. Ce ar putea fi? Ma tem de o posibila sarcina. Am facut chiar si doua teste de sarcina la doua saptamani dupa ultimul act care au iesit negative.

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man la 2 saptamani e prea devrem. mai ar trebui sa stai un pic pana sa te increzi in rezultate. daca mai faci gen intr-o saptaman si iese tot negativ eu zic ca te poti calma, dar oricum e destul de ingrijorator. ati veriifcat prezervativele sa nu fie sparte impunse ceva?

| Adiadictie a răspuns:

Complicat.