| Manea_Danut_1995 a întrebat:

Mi-am obisnuit iubita ca in fiecare dimineata sa ii fac o mica declaratie de dragoste, fac asta cam de 2 luni. am ramas fara idei. ma poate ajuta cineva cu niste idei originale?(nu dupa net). multumesc anticipat (funda pentru cele mai frumoase)

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai invatat-o prost blegule

| RAY a răspuns:

Cata prostie frate, adica astia doi isi declara si ei dragostea lor enorma prin copy paste luat de pe net, imi imaginez cata iubire e intre voi

| Manea_Danut_1995 explică (pentru RAY):

Copy paste? intelegi ideea de idei? nu copy paste

| Emilian65 a răspuns:

De idei duci lipsa? Cauta si vei gasi.

| LoveSleep a răspuns:

A-i obișnuit-o prost.
O să-și ia lumea-n cap, ascultă la mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

Da, ii declari ca iei pauza ca daca nu se invata prost, asta este si adevarul.

| RevolutionX a răspuns:

Te-ai obisnuit prostwinking ia si indiferenta in obicei si nu mai declara tu atata "dragoste".

| Robert_Alex_1997 a răspuns:

Esti fraier, zi ce simti frate la o fata daca i zici te pup soarele meu si te iubesc, si no as renuta la tine pentru nimic i fericita ce ideiii lu dracu iti trebuie sa scrii ceva frumoss, copiiii