| AnaGabitza95 a întrebat:

Mi-am pierdut cei mai buni prieteni din cauza orgoliului. ce pot sa fac sad?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Un pic de orgoliu nu strica! Adevaratii prieteni te ajuta sa intelegi limita lui!

5 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Pai se pare ca prietenii tai nu sunt dispusi sa te accepte chiar si cand esti "imposibila" asa de orgolioasa.

Cauta altii!

| 1micdamare a răspuns:

Pe unde i-ai pierdut?
oricum sa stii ca la mine nu sunt!
eu am pierdut odata o ora ...asteptand tramvaiul!
te sfatuiesc sa il strangi de gat pe orgoliul ala daca el e de vina pentru prietenii tai.
saracutii...cine stie pe unde or zace ei acu, si tu ii cauti ca disperata!
al naibii orgoliu asta, unde sta? ca ii rup eu gatu!

| angel4v3ryour a răspuns:

Daca ti-au fost prieteni adevarati sigur te vor ierta daca iti vei recunoaste greselile fata de ei!
Ce ai de pierdut?
Incearca!

| o02i a răspuns:

Sa iti recunosti gresealahappy!

| adinakaty a răspuns:

Nu ai decat sa lasi orgoliul la o parte si sa incerci sa recuperezi ceea ce ai pierdut pana nu e prea tarziu