| LuizaaxD a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul printr-o intamplare total ciudata...sa va povestesc...
imi amintesc ca mi-am pus stelefonul pe masa, la bunica, in sufragerie. a venit mama sa-mi zica sa mergem la medicul de familie pentru ca eram racita.
intre timp la bunici a venit o fata. cand m-am intors de la medic, nu ma mai gasit telefonul.
intrebarea mea este cum pot sa-l gasesc pentru ca nu as vrea s-o invinuiesc pe acea fata pentru ca nu am dovezi.
P. S. bunica mea a vorbit cu ea la telefon si i-a zis ca la scoala sau jucat cu ghiozdanele si e posibil sal fi pierdut.
pot sal mai gasesc vreodata?

Răspuns Câştigător
| ZambetheCaptive a răspuns:

Ti-am dat eu un raspuns la cealalta intrebare tot cu subiectul astawinking

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

De ce nu ai incercat sa suni de pe nr cuiva sa vezi macar daca ti-a ramas cartela in telefon?thinking Asa poti afla daca l-a luat cineva, pentru ca daca l-a luat fii sigur ca a scos cartela.

| ioηelα a răspuns:

De ce pui intrebarea asta la 'dragoste si sex'? laughing

| Demonika15 a răspuns:

Nu cred ca il vei mai gasi, dar dc nu iti iei un telefon nou?