| FrumushicaPapusika a întrebat:

Mi-am prins iubitul sarutandu-se cu o alta fata

El zice ca este un accident si ca vrea sa ne impacam
Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu poate fi un accident asa ceva...
acum tu crezi ca asa ceva e o greseala? eu nu prea.
nu cred ca mai merita sa stai langa el atat timp cat le saruta pe altele dar panala urma decizia e doar in inima ta

| MrSoapte a răspuns:

Impaca-te cu el si, fa-i acelasi lucru! Satura-te "accidental" cu un alt tip (dar ai grija sa te prinda )!

| adriang95 a răspuns:

Sa il lasi... LOGIC

| Smileygirl23 a răspuns:

Eu zic ca are balta peste...

| TwiXXXie a răspuns:

Ce vrajeala are baiatu` in el laughing

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Hai ma ma lasi. cum sa se sarute din accident. Lasa-l!winking

| Evilo a răspuns:

La naiba, nu poti saruta pe cineva din accident, daca s-a exprimat chiar asa imi pare rau sa iti zic dar sifur te inseala, depinde de exprimarea lui exacta.

| FrumushicaPapusika explică (pentru Evilo):

Mersi.ce parere ai arat bine?

| IuliaRoxana a răspuns:

Lasa-l in pace. Daca chiar te iubea nu facea asta.Chestile de genu asta le spun cam toti baietii(poate cu mici exceptii)