| lyTTTT a întrebat:

Mi-as dori sa stiu. o relatie de lunga durata pe ce se bazeaza? big grin adica nu am avut o relatie mai lunga de 3 luni. si nu stiu laughing mi-ar placea sa am. am 16 ani. sad :d

4 răspunsuri:
| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Lasa ca-ti vine randul si tiewinking prima mea relatie serioasa (care inca continua) am avut-o la 18 ani big grin dar hai sa nu deviem de la intrebarea ta. o relatie de lunga durata se bazeaza pe intelegere, dragoste, lucruri in comn, dar mai ales pe incredere. Cand doua persoane au incredere totala una in cealalta fii sigura ca relatia dureaza mult si bine si fara conflicte. Gelzia nu este un lucru bun. Si desigur si iubirea este la fel de importanta precum increderea happy

| Miha a răspuns:

Nu te grabi scumpa, asteapta baiatul. Uneori relatile lungi se pot termina foarte repede.Gandestete ca asa nu ti-ai pierzi timpul cu cineva care nu este potrivit pentru tne.Sunt fete care nu au avut relatii pana la 18 ani.Si chiar si asa nu e o problema, fiecare avem o jumatate.Nu te grabi.Succes!

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Pai tu nu stii ca o minune nu tine decat 3 zile/luni?!

| BlueHusky a răspuns:

Cred ca fiecare isi doreste ceea ce nu are... cred ca mai important e sa gasesti persoana cu care sa ai relatia ca resul vine de la sinewinking