| maya_4030 a întrebat:

Mi-au disparut punctele, nr. raspunsurilor, totul e la 0 happy am suparat pe cineva? sper ca nu.

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Apare asa pentru ca se reactualizeaza punctajul, nu te ingrijora, vor aparea la loc sau este o eroare de sistem, se mai intampla.

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori, ai rabdare ca isi va reveni.

mlm
| mlm a răspuns:

Vor apare la loc, se reactualizeaza punctajul, ai rabdare si nu dispera.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Asa mi se intampla si mie dar revin dupa un timp nu iti face grijiwinking ti se face punctajul

| anonim a răspuns:

Aleya, aici vei observa multe lucruri,''anormale''din punctul tau de vedere, si ''normale''din punctul de vedere al celorlalti.insa cred ca nu ne parasesti, nu? pentru ca nu vei mai gasi pe nici un site ''unicate'' ca aici.rolling on the floor

| maya_4030 explică:

Multumescwinking

| maya_4030 explică:

Pai tu cand vezi ca ceva nu e-n regula cuuuuuu ceva, nu intri-n panica?winking Sunt noua aici si n-as prea vrea sa plec inca big grin

| maya_4030 explică:

Si nu "puncajul" era problema ci totul era 0winking

| maya_4030 explică:

Serios?winking multumesc happy

| sese a răspuns:

Stai linistita revin; s-a intamplat si la mine

| RamonaMn a răspuns:

Si mie acum laughing

Haide-ti repede. oferta e limitata...10 minute si apare iar puncataju` smug.

| fryekid a răspuns:

@ Andrey: da timeout? hai ca esti tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce se intampla daca te uiti toata ziua la puncajul tau, se ascund saracele de ele de tine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dimineata, am mancat si eu o litera,... doamne ce te iei de oamenii flamanzi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios acum : cauza acestui fenomen (disparitia punctelor) este faptul ca site-ul are o legatura spre o baza de date, si cand exista foarte multe interogari spre baza de date, unele dintre ele expira (time-out), deci site-ul nu primeste in timp informatiile de la baza de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba e ca bruma ta de puncte sa nu apara la ltu rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Apare așa în momentul reactualizării punctajului.
Stai liniștită nu ai supărat pe nimeni, nu ești dată afară de pe TPU.ro.
Numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@fryekid: pişcoţel, chiar dă timeout interogarea SQL... crede-mă, am făcut cam 3 ani design de baze de date şi ştiu despre ce vorbesc... big grin
PS: încă ceva pişcoţel, nu e frumos să poceşti numele altor persoane, ştiu că pare cool, dar chiar nu e.