| Bubble_7651 a întrebat:

Mi.au iesit bube in zona pubiana dupa contactul sexual cu prietenul meu! Ne iubim foarte mult si as dori sa stiu daca am luat ceva boala! Mi-e frica sa merg la ginecolog pentru ca nu vreau sa afle mama! Va rog, ajutati-ma! Dau Funda!:*

Răspuns Câştigător
| creatza_1066 a răspuns:

Probabil ai sifilis.Si e nevoie de tratament.Asa ca du-te la ginecolog, pe mama ta o sa o intereseza sanatatea ta, nu daca mai esti virgina sau nu.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai luat ceva boala, probabil sifilis. Probabil nu v-ati facut toate analizele necesare inainte de a face sex fara prezervativ. Din pacate, va trebui sa discuti cu mama ta si sa te duci urgent la ginecolog. Sifilisul este o boala foarte grava si, daca nu primesti urgent tratament, iti va afecta inima si creierul si sechelele vor fi definitive.

| Larisa a răspuns:

Depinde ce bubite.ar putea fi herpes care se duce in cateva zile cu aciclovir unguent, umezire cu felii de mar, si suc de porto.succes

| Bubble_7651 explică:

No gata...ca a fost o glumabig grinsunt noua pe TPU si nahhappySorry.