| IanRZR a întrebat:

Mi se pare cea mai mare prostie sa iti incepi viata sexuala cu o prostituata. Trebuie sa o faci cu cineva pe care iubesti, si prima data sa fie de neuitat. Daca o faci cu una de pe traseu si care poate arata si urat ajungi poate cu traume peste ceva timp decat cu o amintire placuta. Oricum mersul la tarfe mi se pare o prostie pentru disperati chiar daca e prima chiar daca nu e prima.
Voi ce parere aveti? Pentru cei care ati fost la curve nu va suparati pe mine si dati-mi niste explicatii bune daca e sa ma insel?

12 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Unii se duc pentru a-si stapani apetitul sexual, altii pentru ca sunt nefericiti in casnicie sau in cautarea amantelor etc, etc. Sunt fel si fel de motive pe care nu le vom putea pricepe sau intelege decat daca am sti ce trecut au avut.

| IanRZR explică (pentru FemeiaPisică):

Da, pana la urma ii putem intelege. In fine pana la urma ce ne intereseaza cu cine si-o trage cineva, nu? Am pus mai mult intrebarea sa nu ajung sa fac si eu greseli in viata.

| Criiistinutsa a răspuns:

Tu n-ai auzit de prezervative laughing?

| Criiistinutsa a răspuns:

Nu poate lua Sida, daca se protejeazahappy, asta voiam sa zicbatting eyelashes!

| Jameson a răspuns:

Nam fost la curve dar sunt de acord cu tine.

| DolsheBombonikTheo a răspuns (pentru Jameson):

Cu cine vb?

| Jameson a răspuns (pentru DolsheBombonikTheo):

Cu IanRZR.

| DolsheBombonikTheo a răspuns (pentru Jameson):

A k

| raluk27 a răspuns:

Sau sunt unii obsedati sexual, care au fantezii mai ciudate, pe care sotia, iubita, prietena nu vor sa le indeplineasca. Ori el o respecta si nu o pune sa faca asemenea chestii.

| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Nu te mai baga tu da?

| comewithme a răspuns:

LOL )) o prostituata e experta... si cred ca stie ce face. nu o sa ramai traumat. daca insa o faci cu prietena virgina, o sa ramaneti ambii traumati. exceptii putine... viata sexuala e mai bine sa o incepi cu cineva cu experienta deja, nu neaparat sa platesti pentru sex.