| Adrian666 a întrebat:

Mia zis ca vrea sa ne despartim. sa mai lasam asa impreuna o perioada dupa care ne vom despartii stiu ca ma mai iubeste. ce as putea sa fac sa fie totul bine?

6 răspunsuri:
| picea a răspuns:

Este poate o zi mai proasta dea ei sau vrea sa te pregateasca de acum, o relatie nu se termina asa cu una cu doua, intreaba care sunt motivele? speranta moare ultima!

| Dizzydizz a răspuns:

Sa il intrebi dc si ce e de facut?
Zii ca mai bine sa luati o pauza acum dar sa il stii apoi cu tine
sigh
bft

| ovidasmihai a răspuns:

Faci ce crezi tu mai bine. Asculta kissfm de luni pana vineri de la ora 22:30 - 01:00 ca să asculţi experienţe adevărate de viaţă.

| innulea a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi. sa-l faci in cursul acestei [perioade] sa se usuce fara tine, fa-l sa constientizeze ca fara tine este pierdut, fa-l sa se indragosteasca in tine la nebunie, si sa inteleaga ca nu are rost viata lui far de tine.

INcearca sa-i demonstrezi ceva neobisnuit, ce nu i-a mai demonstrat nici o fata de pina acum fii sigura ca n-o sa mai vree sa se desparte.

->Si ce priveste aspectul. poti sa faci ceva schimbari, ca el sa vada ce poate perde, si sa arati ca restul baetilor nu sunt indiferenti fata de tine...

bafta :*

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La revedere! Următoarea!
Asta cu "pauza" e stupidă prin definiţie!

| dana_8812 a răspuns:

Nu a avut curaj sati zica ca sa termint totul