| anonim_4396 a întrebat:

Mie cea mai tare pozitie de facut dragoste mi se pare "femeia sub". cum sa fac ca tot timpul sa fiu sub? fara sa ii zic prietenului ca asta imi place mie?

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Iti place sa fii dominata, clar! sa stii ca intervine monotonia daca o faceti in aceeasi pozitie. Lasa'l pe el sa propuna pozitii, schimbati si voi cateva in timpul actului, iar cand vrei sa termini, ii soptesti la ureche ca vrei sa fii sub el, sa'i simti barbatia, sa te domine!winking bafta!

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie sa ii zici neaparat, dar daca vrei poti sa o faci.ci pur si simplu coordoneaza-l tu, is va da el seama ca asa iti place, cand te pune in alta pozitie, tu schimba-te si stai `sub`hee hee.

| titusfresj a răspuns:

Incearca mama iedului sa vezi ce o sa iti placasmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu...intodeauna sa gasesti pozitiile care trebuie sa stai sub el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E mai bine deasupra femeia ca iti ei tu cit vrei

| bianca_2777 a răspuns:

Iubitul tau, e clarvazator? sau are al 6-lea simt? nu cred... asa ca cum crezi tu, sau oricine altcineva ca poti reusi fara sa-i vorbesti? daca nu-i comunicare, nu-i nimic... bafta

| ionitalavinia a răspuns:

Salut, mai bine ar fi sa-i arati ce iti place iar daca este ineresat ca si tu sa te simti bine o sa-si dea seama singur. Oricum sunt de parere ca cea mai buna cale sa te intelegi cu cineva...chiar si in pat este comunicarea.