| eye5779 a întrebat:

Mie imi place de o fata pe nume Alexandra am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine iar ea a zis ca pe timpul scoli trebuie sa invete iar acum ma tot intreaba daca o mai plac... nu stiu de ce ma intreaaba va rog zice-timi daca puteti ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Vrea sa se asigure ca pana la vacanta de vara cand va avea timp pentru tine sa nu ti gasesti pe altcineva happy. Da-i timp!

4 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Pai la prima vedere acest lucru vadeste o dorinta ai ei de a incepe o relatie cu tine! daca tie iti place de ea poti sa vb cu ea insa totusi sa fii prudent in relatie si sa nu fii mort dupa ea! asteapta sa vezi cum se raporteaza ea la tine si apoi vezi ce ai de facut! si nu pune suflet asa usor!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

E clar ca si ei ii place de tine
ce ar trebui tu sa faci ar fi sa te duci la ea si sa ii zici ca o placi :-)

| Maothecat a răspuns:

Inseamna ca ei ii place de tine si vrea sa stie daca o mai placi pentru ca poate vrea sa stea cu tine big grin

| eye5779 explică:

Multumesc all dar ar mai fii o problema acum fratele meu mai mare se da la ea si e a 8a