| DropDead666 a întrebat:

Mie imi place de un baiat care este smecher si mistocar. El stie ca mie imi place de el, dar mai stie si toata clasa.De fiecare data cand ma vede se uita la mine aproximativ 1 minut.Am incercat sa-i spun dar nu pot pentru ca mi-e frica ca o sa faca misto de mine.
Imi puteti raspunde la intrebarea:"El ma place?"

Răspuns Câştigător
| ada a răspuns:

Nu te place! Se uita la tine insistent pentru ca iti cunoste deja sentimentele, pentru ca vrea sa te induca in eroare, probabil sa il placi si mai mult. Ia gandeste-te tu singurica, daca te-ar placea nu ar veni sa iti spuna ce simte? Ai spus ca e smecher si mistocar.Cred ca ar avea tupeu sa faca macar atata lucru. Te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ta si sa nu te injosesti spunandu-i ca iti place de el.

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu, nu te place..chiar daca vrei sa crezi asta...

| Alexandrinaa a răspuns:

Face misto de tine? Atunci... nu e moral, nu e educativ ceea ce-ti voi spune, dar e foarte folositor: fa si tu misto de elhappy. Nu-i arata ca-ti pasa de el. Fa-i semne...tongue stii tu acum de caretongue ironicetongue si chiar cu fitze..nu se supara nimeni