| aveguzatu a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu 5 mai mare decat mine.
El stie asta dar zice ca sunt prea mica pentru el.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Gresit daca iti spune ca esti prea mica pentru el nu inseaman ca nu te place...ce poti tu sa ai oferi unui baiat matur -are pretentii-si chiar poate sa ai placa de tine dar ce poate sa faca -sa te astepte sa cresti?

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu poti face nimic pentru ca el nu te place.
''Esti prea mica pentru mine '' = nu imi placi, dar nu vreau sa ti-o spun direct!
Lasa-l!
Gaseste altu'!
Daca te-ar fi placut, n-ar fi tinut cont de varsta!
Pupici!

| Danysan a răspuns (pentru NoSmile):

Gresit daca iti spune ca esti prea mica pentru el nu inseaman ca nu te place...ce poti tu sa ai oferi unui baiat matur -are pretentii-si chiar poate sa ai placa de tine dar ce poate sa faca -sa te astepte sa cresti?

| Doηηa a răspuns:

Dacă cinci ani e mare diferență atunci eu ce să mai zic de nouă... laughing

| Felys a răspuns:

Sa te reorientezi, dragoste cu sila nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dragoste cu sila nu se poate, asa ca nu-i de nasul tau, gaseste pe altcineva.
Te pup!

| OlariuRox a răspuns:

Cauta alt baiat, uita-l asta trebuie sa faci, dragoste cu forta nu exista.

| AlisPretty a răspuns:

Gasesteti alt baiat sau multumeste cu partea sa fiti doar prieteni.

| bbydeea317 a răspuns:

Atunci cand un barbat cu 5 ani mai mare iti spune ca esti prea mica pentru el(tu fiind minora, si el major) se refera strict la sex. Barbatilor nu le place sa astepte cand e vorba de sex si asta se intampla in cazul unei relatii minor-major, plus ca el crede ca tu nu stii prea multe despre sexualitate, iar daca s-ar culca cu tine ai ramane rapid gravida, nascandu-se o mie de probleme. Crede-ma, asta e singura problema a lui.

Succes!

| Ciobotaru_Lucian_1990 a răspuns:

Nu insista, te va ignora si mai tare si tu vei suferi. Iti recomand sa cauti pe altcineva.

| aveguzatu explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.