| cristina252725 a întrebat:

Mie imi place de un baiat dar el nu stie si el e cu cea mai buna prietena a mea dar el no plra place pe ea si in ultimul timp au apurut cateva semne ca ar trebui sa fim impreuna da ce sa fac

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cum il cheama pe baiatul ala?

| oOoBrBoOo a răspuns:

Mergi la el si spune-i ca il iubesti si ca nu te intere de nimeni si de nimic si sarutal pe buze.

| IulianDBI a răspuns:

Acuma depinde de tine, momentan ar trebui sa stai departe puna se desparte de prietena ta, nu are rost sa intervii, asteapta momentan, iar dupa o sa vezi ce se va intampla

| Ariyana a răspuns:

Buna,Cristina happy! Nu stiu daca sfatul meu va fi considerat bun, dar voi fi sincera cu tine. Daca stii ca acest baiat este extraordinar, iubitor, tandru si ca nu vrea sa profite de tine, fii cu el.Pentru ca iubirea este foarte importanta si ne face viata mai frumoasa happy. Desi vei regreta amarnic prietenia decazuta cu amica ta, incearca sa ii explici ca dragostea nu are limite si ca prietenia ce va leaga inseamna mult pentru tine si nu vrei sa o pierzi, dar nu ai putut rezista acestei bariere a dragostei. Sper ca te-am ajutat.