| Kennya a întrebat:

Mie imi place de un baiat de la mine din clasa.Ma priveste, dar problema e ca eu las privirea in jos, imi zambeste.Intr-o zi era cu mai multi baieti si cineva a zis in gura mare "Iti place de Lorena"(asa ma cheama). 4 fete lau placut si pe toate lea jignit, numai pe mine nu. O profesoara i-a spus ca e indragostit.Intr-o zi prietena mea cea mai buna i-a spus ca imi place de el, si l-a intrebat daca vrea sa se combine cu mine si nu vrea si a spus ca nu ii place de mine.Eu am senzatia ca ma place.

Răspuns Câştigător
| arinutsaa a răspuns:

In primul rand vreau sa zic ca imi place numele tau. apoi poate ai dreptate in legatura cu prietenul tau daca te place sau nu, dar un lucru stiu sigur nu trebuie sa pui pe cineva sa intrebe pentru tine, intreaba-l tu poate poti sa-i spui sa iesiti cu alti colegi si, stai mai langa el.eu cred ca asta as face.bagate in seama cu el, itreaba melodii formatii etc preferate...

7 răspunsuri:
| Linguritza a răspuns:

Se poate ca el vrea sa astepte momentul si sa iti zica el ca vrea sa fiti impreuna nu prin intermediul altor persoana sa faca asa ceva... si probabil de asta a zis ca nu ii place de tine sau nu vrea sa fie cu tine.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Asteapta! Dar sa nu te faca prea mult sa asteptehee hee ca dupa aia ar trebui sa-i spui pa-pawave laughing. Eu zic ca te placestraight face ce naiba. tipu e timid si nu vrea sa recunoasca. Sau probabil asteapta ceva thinking iar pretena aia a ta ce se baga atatalaughing care e treaba ei ca tie iti place de el raised eyebrows, ce nu`i convine? laughing Draga mea, vorbeste cu el. Daca esti timida fa rost de id`ul lui si mai vorbitzi.

| Atotstiutorul a răspuns:

E doar o senzatie, iti spun sigur ca NU te place, baga bine in capul ala! p. s. ad. TPU sunt varza! sau rosii, castraveti ce mai vreti voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu asa crezi asa o fii deci intreaba-l uh mai pe sarite daca vrea sa fie cu tine si atunci o sa vezi. lool ca prietena ta e o prefacuta si proasta deci ai incredere in tine nu exista prieteni adevarati ei sunt doar ca sa te bea si sa te manance plsss asculta ici mai date pe langa el si o sa mearga adresa mea de maess e lili_sweet1123 daca vrei intra ca sa mai vb

| Kennya explică:

Am uitat sa mentionez ca in cabinete sta numai langa mine

| Kennya explică:

Cu mine nu vb, vorbeste numai cu prietena mea despe mine X-( dc nu vrea sa vb direct cu mine

| lostcontrol12 a răspuns:

Normal ca te place. uite ce frumos nume ailove struck
Si probabil esti si frumoasa si desteapta.eu zic s il intrebi chiar pe el si sa ne tii la curent cu ce se mai intampla.
App.si pe mine m cheama Lorena:*