| Brunetyka a întrebat:

Mie imi place de un baiat.Este diferenta de un an intre mine si el. Vorbesc cu el pe mess si atat. odata mi-a spus ca ma place. Dar nu stiu daca era el sau altcineva, sau a fost doar o minciuna.
As vrea sa aflu daca si lui ii place de mine.
Niste raspunsuri please
Astept
Mersi mult`love struck
Sper sa-mi fie de folos`love struck

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Nu poti afla nimic pe net deoarece eu pot sa-ti spun ca te iubesc pe net dar de fapt sa ma rad de mor cu unu langa mine (cea ce nu fac decat daca esti pitzi^^) in fine, pentru a 8-a oara,imbracate sexy nu prea sexy ca te va crede curva si dupa sta cu tine doar pentru fizic,si nici non-sexy (sa zic asa) adica sa nu fi nici bunica dar nici excess de sexy ca orice curva,plimbate pe langa el dai semne ca-l placi (daca este mai porc/curvar imbracate ca o curva si nu-i problema,daca este sentimentalist si de treaba fa cum ti-am zis)Plimbate pe langa el cu niste prietene sa nu zica ca te stai pe acolo asa... sau daca este ff timid fa tu pasul,si sper ca nu te uiti la el doar la fizic sper ca te-ai uitat si la suflet-.- ai grija daca este porc eu zic sal lasi in pace daca este baiat bun eu zic sa il faci sa te curteze el pe tine,sau daca iti da semne fa tu pasul ca daca nu il faci va crede ca nu-l placi si va lasa totul balta,poate il va durea el crezand ca nu-l placi si te va evita, asa imi face mie o colega se vede ca ma place dar e timida nu stiu si cand o intreb refuzalaughing da tot ea se uita atent si etc, si este enervat eu mi-am bagat picioru in ea(a fost doar un exemplu sper ca ti-ai dat seama de chestie) bft

1 răspuns:
| Johnny_3797 a răspuns:

Cel mai bine este sa va intelegeti sa iesiti la o primblare si a vorbi serios despre toate si sa-l intrebi totul ce te framinta.Alta cale nu-i.Multa baftawinking