| AlexandraPunct a întrebat:

Mie imi place de un baiat il cheama ionut cercel cred ca il stiti este in clasa cu mine si el ma place dar eu ce ar trebui sa i spun lui casa imi spuna cu adevarat ce crede despre mine?

Răspuns Câştigător
| xxxname a răspuns:

Nu stiu sigur daca e adevarat ce spui, si nici nu ma intereseaza, dar raspunsul la intrebare suna astfel: Te duci la el, cind e singur, si are dispozitie, si vorbesti foarte serios cu el, ca ai vrea sa fiti impreuna, si cerei parerea lui, sau mai bine pe NET sa-l intrebi, ca aici nu te rusiniezi...winking Nu uita, cind e singur(fara prieteni), si cu dispozitie.

6 răspunsuri:
| Relax_7124 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce simti pentru el, cred ca asta e cea mai buna modalitate pentru as dezvalui si el sentimentele sau poti pune o prietena sau un prieten care se intelege cu el sa il intrebe ce parere are despre tine si sa iti spuna ce zis dar eu optez pentru prima varianta

Fundaa?puppy dog eyes
Multumesc anticipat

| smile a răspuns:

Buna! Nu cred ca il poti forta sa spuna exact ceea ce crede despre tine.Cred ca este de ajuns sa vorbesti cu el, doar asa poti afla. Vorbiti intre patru ochi si observai gesturile.

| RXN a răspuns:

Invata sa scrii si lasa relatiile cu toti astia de sunt vedete pe scara blocului.

| YESname a răspuns:

Spune-i ca are cele mai bune manele (muzica) si intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna

iti urez succes:danipaise

| doarreuu a răspuns:

Cred ca inca mai dormi...

| LobyCreW a răspuns:

Ce fraier prost il stie toata scoala dinu lipati e o scoala buna dar ala strica toata scoala daca nu era tacso era un fraier am fost sal astept la scoala s vb cu el trebuie measmug ci mi-a dat un capac am vrut sa ripostezchatterbox dar s-a bagat prieteni lui mai mari deci e un **** cu ohci