| Denisa_8486 a întrebat:

Mie imi place de un baiat si acelui baiat nu-i place de mine si ma jigneshte.
cum sa fac sa ma placa?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe altcineva nu poți găsi? Dragostea cu sila nu se face și ce îți place așa de mult de el dând dovadă că este un mitocan?
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Daca te jigneste inseamna ca e prost, nu te place!
Asa ca pune ochii pe altulwinking

| BRG a răspuns:

Înseamnă că nu este persoana potrivită pentru tine, degeaba orice ai încerca să schimbi la tine, el tot aşa se va purta cu tine.

| gabriela a răspuns:

Ai si tu mandria ta de fata inteligenta si fi indiferenta. Timpl le va rezolva pe toate. Daca te vede interesata de o relatie cu el. ii face placere, se simte mandru de el si tu doar pierzi. Deci fi indiferenta si-l vei atrage ca un magnet. Succes!

| Doa'Do a răspuns:

Ia-ti gandul de la el.Nu il lasa sa te faca sa suferi si mai tare.Crede-ma! Eu am trecut prin asta... si m-am ars.

| Allegria a răspuns:

Faptul ca te jigneste e destul de grav...
da` poti incerca sa fii mai distanta de el si sa afli de la prietenii lui cate ceva despre elbatting eyelashes
bafta!:*

| Hata a răspuns:

Uita-l!

| → alle♡ a răspuns:

Nu-l poti face sa te placa fortat... pur si simplu nu te place thinking

| laraxlena a răspuns:

Incearca sa afli de la alti prieteni ce ii place lui, cum ii plac fetele sa fie imbracate, machiate etc(cum e fata visurilor lui). cand ai destule informatii respectale.Fi intocmai cum vrea el si asa o sa-si dea seama ca tu esti aceea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa-l uiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Deci fi indiferenta si-l vei atrage ca un magnet!" -> nu este adevarat ptc daca esti mare uratanie nu ai cum sa-l atragiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa nu te mai gandesti la el nu te merita, nu stiu cum poti sa te mai gandesti la el daca te jigneste, nu merita este un nesimtit, nu-l baga in seama gasesteti altul si sa nu fie tot un porc, asa sunt baieti, nici ei nu stiu ce vorbesc, gasesteti unul care cel putin este respectos cu fetele